Mums jau 20 metų!


Remontuojame STARTERIUS, GENERATORIUS lengviesiems automobiliams, vilkikams, autobusams, žemės ūkio, jūrinės paskirties, sunkiąjai technikai, krautuvams, keltuvams, kranams, įvairiai spec. technikai Klaipėdoje ir Klaipėdos regione.

Parduodame naujus STARTERIUS, GENERATORIUS 12V ir 24V visų tipų automobiliams - lengviesiems automobiliams, mikroautobusams, autobusams, krautuvams, keltuvams, greideriams, ekskavatoriams, traktoriams, buldozeriams, sunkvežimiams, kranams, vilkikams, valtims, motorinėms valtims, laivams.

Kokybiškos pasaulinių gamintojų STARTERIŲ, GENERATORIŲ dalys (Bosch, Valeo, Prestolite, Magneti Marelli, Iskra, Delco Remy, Visteon, Cargo, Transpo, Mobiletron, Mitsubishi, Hitachi ir kt.)

Kreipkitės dėl bet kokio STARTERIO, GENERATORIAUS REMONTO. Atlikę tikslią generatoriaus ar starterio diagnostiką, pilnai išardant generatorių, ar starterį, tikrinamos visos komplektuojačios dalys, nustatomas gedimas, mazgas išvalomas, defektuotas sugedusias ar išsidėvėjusias dalis keičiame naujomis kokybiškomis dalimis, prieš tai remonto darbus ir kainą suderinę su klientu. Suremontuotą generatorių ar starterį patikriname ir atiduodame klientui.

Jei neturite galimybės privežti STARTERIO, ar GENERATORIAUS, atsiųskite mums, kokybiškai ir greitai suremontavę, išsiųsime starterį ar generatorių nurodytu adresu.

Jei turite retą ar sunkiai randamą starterį ar generatorių, prašome susisiekti su mumis ir mes padarysime viską, kad pasiūlyti Jums naują mazgą arba jį kokybiškai suremontuoti, taip pat, esant poreikiui galime surinkti naują starterį ar generatorių.

Mūsų specialistų žinios, kokybiškas klientų aptarnavimas leidžia būti vienais pirmaujančių tiekėjų starterių bei generatorių pardavimo ir remonto srityje. Siūlome aukštos kokybės naujus starterius ir generatorius konkurencingomis kainomis. Detales ir mazgus galime pristatyti Kliento nurodytu adresu sutartu laiku Lietuvoje ir ne tik.

Kreipkitės, sprendimą visada rasime!