Mums jau 23 metai!


Parduodame naujus STARTERIUS, GENERATORIUS 12V ir 24V visų tipų automobiliams ir spec. technikai- lengviesiems automobiliams, motociklams, vilkikams, autobusams, krautuvams, keltuvams, kranams, greideriams, ekskavatoriams, traktoriams, buldozeriams, motorinėms valtims, laivams, įvairiausiai kelių remonto ir statybų įrangos spec. technikai.

Mūsų siūlomi nauji STARTERIAI, GENERATORIAI yra griežtai tikrinami ir atitinka griežčiausius reikalavimus susijusius su jų surinkimu ir techniniais parametrais. Visi mūsų parduodami GENERATORIAI ir STARTERIAI yra išbandomi- testuojami naudojant specialią įrangą. Tiekti patikimus produktus palankiausia kaina, pritaikytus atsižvelgiant į dabartinius rinkos lūkesčius, naudojant moderniausias technologijas yra pagrindinis mūsų parduodamų STARTERIŲ, GENERATORIŲ gamintojų tikslas.


Remontuojame STARTERIUS, GENERATORIUS lengviesiems automobiliams, vilkikams, autobusams, žemės ūkio, jūrinės paskirties, sunkiajai technikai, krautuvams, keltuvams, kranams, įvairiai spec. technikai Klaipėdoje, Klaipėdos regione ir ne tik.

Parduodame ir montuojame kokybiškas pasaulinių gamintojų STARTERIŲ, GENERATORIŲ dalis (Bosch, Valeo, Prestolite, Magneti Marelli, Iskra/Letrika/Mahle, Mitsubishi, Hitachi, Delco Remy, Ford Visteon, Cargo, AS, Transpo, Mobiletron ir kt.)

Kreipkitės dėl bet kokio STARTERIO, GENERATORIAUS REMONTO. Atlikę tikslią generatoriaus ar starterio diagnostiką, pilnai išardant generatorių, ar starterį, tikrinamos visos komplektuojačios dalys, nustatomas gedimas, mazgas išvalomas, defektuotas sugedusias ar išsidėvėjusias dalis keičiame naujomis kokybiškomis dalimis, prieš tai remonto darbus ir kainą suderinę su klientu. Suremontuotą generatorių ar starterį patikriname ir atiduodame klientui.

Jei neturite galimybės privežti STARTERIO, ar GENERATORIAUS, atsiųskite mums, kokybiškai ir greitai suremontavę, išsiųsime starterį ar generatorių nurodytu adresu.

Jei turite retą ar sunkiai randamą starterį ar generatorių, prašome susisiekti su mumis ir mes padarysime viską, kad pasiūlyti Jums naują mazgą arba jį kokybiškai suremontuoti, taip pat, esant poreikiui galime surinkti naują starterį ar generatorių.

Mūsų specialistų žinios, kokybiškas klientų aptarnavimas leidžia būti vienais pirmaujančių tiekėjų starterių bei generatorių pardavimo ir remonto srityje. Siūlome aukštos kokybės naujus starterius ir generatorius konkurencingomis kainomis. Detales ir mazgus galime pristatyti Kliento nurodytu adresu sutartu laiku Lietuvoje ir ne tik.


Kreipkitės, sprendimą visada rasime!