Kategorijos

Ardomo starterio / generatoriaus detalių kodai, arba starterio / generatoriaus analogiški kodai yra tik informacinio pobūdžio, pasitikslinimui prašome susisiekite telefonu arba el. paštu!

Prekių katalogas

Prekių katalogas

Starteris AZK5539

Size A [ mm ] 75 Size B [ mm ] 37 Power [ kW ] 4 Voltage [ V ] 24 No./mount. holes with thread 0 No./teeth 11 No./teeth (fits into) 11 rotation CW

Prekės aprašymas

BOSCH 0001402044
BOSCH 0001402059
BOSCH 0001410030
BOSCH 0001414002
BOSCH 0001414016
ELSTOCK 451189
HELLA CS950
LUCAS LRS01847
LUCAS NSB501
MARELLI 63214349
MERCEDES 0011510001
MERCEDES 0021517801
MERCEDES 0031516701
MONARK 081466040
MONARK 081490130
IM18     AVF    
110511     CARGO    
CS950     HC PARTS    
8EA737095001     HELLA    
11139156 ISKRA    
AZK5539 ISKRA


FORTSCHRITT     Various Models
IFA W50 MN-4KVD 14,5 SRW 01.75-12.90 Year
IFA W50 MN-4VD 14,5/12-1SRW 01.75-12.90 Year